Przychodnia
Stomatologiczna
Sierpc
Ewa Dębska

Nowość – Implanty Global D

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty leczenie implantami francuskiej firmy Global D w atrakcyjnej cenie – 2.300 zł za implant.

Zapisz się na konsultację:

Każda utrata zęba ma dla pacjenta skutki estetyczne, jak i zdrowotne. Na szczęście współczesne technologie pozwalają trwale uzupełnić brak zębowy za pomocą tytanowych implantów. Jednym z liderów wśród firm implantologicznych jest francuska marka Global D, wyróżniająca się innowacyjnością oraz atrakcyjnymi cenowo rozwiązaniami.
lek. dent. Agata Dębska
Ortomed implany

Implanty stomatologiczne składają się z dwóch głównych części: implantu, który jest mocowany w kości pacjenta i pełni funkcję korzenia oraz z korony, która działa jak korona naturalnego zęba. Te dwie części implantu są połączone łącznikiem.

Implanty zębowe Global D In-Kone, tak jak wszystkie implanty tej firmy są wykonane z tytanu. Specjalnie zaprojektowana, szorstka powierzchnia implantu umożliwia trwałe i skuteczne jejgo połączenie z kością. Osteogeneza, czyli zrastanie metalu z kością pojawia się już po 3 tygodniach od wszczepienia.

implant global d diagram

Typ In-Kone występuje w wersji Uniwersal, która jest wykorzystywana szczególnie tuż po ekstrakcji zęba, w kości o niskiej gęstości oraz w sytuacji, gdy wszczepiany jest krótki implant. Wersja PRIMO może być stosowana w prawie wszystkich sytuacjach klinicznych.

Zapisz się na konsultację: